الکترود E7010-G ایساب

الکترود E7010-G ایساب ، سلولز بالایی دارد و از این الکترود در لوله های استحکام بالا جهت جوشکاری سرازیر استفاده می شود. این الکترود ویژگی ها و خصوصیات متعددی دارد که عبارت هستند از:
قوس متمرکز، قوی و ثابت
این ویژگی ها باعث می شود که عمل نفوذ و تر کردن به خوبی انجام شود.
گل جوش این الکترود سریع منجمد می شود، به همین دلیل می توان شکل و اندازه جوش آن را به آسانی کنترل کرد.
از این الکترود برای جوشکاری لوله و خطوط لوله در APL 5L X52 و X56 به تمامی حالات استفاده می شود. شماره این الکترود در ایساب برابر با OK 22.46P است.

حالات جوشکاری الکترود E7010-G ایساب:

تمامی حالت ها را می تواند انجام دهد به جز حالت سرازیر

موارد مصرف الکترود E7010-G ایساب:

از این الکترود برای جوشکاری خطوط لوله بلند و طویل استفاده می شود. طراحی این الکترود به صورتی است که برای جوشکاری لوله های کربن – مولیبدن در فشارهای بسیار زیاد کاربرد دارد، همچنین می توان از الکترود E7013-G برای تجهیزاتی که بخار دما در آن زیاد است، استفاده کرد. از طرفی از این الکترود می توان برای جوشکاری فولاد کربنی که استحکام بالا و آلیاژ کم دارد که مقدار استحکام کششی در این ها حدود 83ksi است، استفاده کرد.

ملاحظات:

بهتر است برای این الکترود از حرکت رو به پایین استفاده شود. نیاز است که الکترود بر روی محل اتصال محکم فشار داده شود. بعد از پاس ریشه باید باید پاس دوم که نام دیگر آن پاس داغ است، قرار بگیرد. جریان باید آنقدری قوی باشد که اثر گل جوش را بسوزاند. برای این الکترود می توان از تکنیک دست آرام هم استفاده کرد. از تکنیک دست آرام جهت پرکردن اتصاالات استفاده می شود. در جوشکاری نباید دست سریع حرکت کند زیرا که باعث ایجاد تخلخل می شود. برای دمای اولیه جهت گرم کردن و بین پاسی بهتر است از دمای بین 300 تا 400 درجه سانتی گراد استفاده کرد.

ترکیب شیمیایی: 

P

S

Fe

Nb

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.013

0.02

0.45

0.18

0.11

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید.

منبع: E7010-G

0/5 (0 نظر)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *